Oznaczenie dostępności towaru

Szanowny Kliencie

opis dostępności towaru podajemy oznaczenia:
 
1. Towary z oznaczeniem wysyłka 24 godziny i wszystkie towary, gdzie nie jest podany termin - oznacza, że towar jest u nas na magazynie. Płatność przelewem lub za pobraniem.
 
2. Towary z terminem dostawy 7-14 dni - towar na zamówienie. Realizacja najpóźniej w terminie do 14 dni od daty zaksięgowania wpłaty na koncie. Towary na zamówienie płatne z góry.
 
3. W z terminem dostawy 14-21 dni - towar na zamówienie. Realizacja w terminie do 21 dni od daty zaksięgowania wpłaty na koncie. Towary na zamówienie płatne z góry.
 
4. Towary z terminem dostawy 21-30 dni - towar na zamówienie. Realizacja w terminie do 30 dni od daty zaksięgowania wpłaty na koncie. Towary na zamówienie płatne z góry.
 
5. Towary z opcją przedsprzedaż - dotyczy towarów zapowiedzi producenta lub oczekujących na wznowienie przez producenta. mojswiatmodeli nie ponosi odpowiedzialności za wycofanie przez producenta towaru z oferty. Przy zamówieniu towarów w przedsprzedaży wymagana jest wpłata należności w wysokości 50% jako zadatku na poczet zamówienia.
Ważne dla Klienta:
- na towary zakupione w opcji przedsprzedaż jest cena gwarantowana
- towary zakupione w opcji przedsprzedaż są rezerwacją limitowanych edycji
- Klient nie musi śledzić terminu produkcji 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl